ZOWIE G-SR

Cena:

od 799 Kč do 999 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu ZOWIE G-SR: Podložka pod myš ZOWIE G-SR Všichni zkušení hráči, kteří se pohybují v herním světě, zajisté ocení speciální herní podložku ZOWIE G-SR, která poskytne hráčům snadný a svižný pohyb myši po podložce...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

ZOWIE G-SR - popis

Podložka pod myš ZOWIE G-SR
Všichni zkušení hráči, kteří se pohybují v herním světě, zajisté ocení speciální herní podložku ZOWIE G-SR, která poskytne hráčům snadný a svižný pohyb myši po podložce a nebývalý komfort.

Ploché provedení
U původních podložek vyrobených z přírodního kaučuku bylo nesmírně těžké a né-li téměř nemožné dosáhnout plochého povrchu. Tímto problémem se zabývali inženýři společnosti ZOWIE, který nakonec přišli s novou bází tohoto materiálu. Díky tomu lze docílit 100% plochosti podložky.
Vysoká stabilita
Ploché provedení zajistí, že se budete cítit daleko pohodlněji při hraní nebo delší práci a zároveň byla zajištěna ještě větší přilnavost k pracovním deskám stolů. Podložka, tak nebude klouzat po pracovní desce stolu a zvýše se tím vaše přesnost v napínavých internetových bitvách.

Vysoká kompatibilita
Kvalitní provedení podložky je vidět i na vysoké kompatibilitě v portfoliu pracovních i herních myší. Ať už vlastníte optickou myš nebo myš vybavenou laserovým snímačem, můžete být klidní, protože výrobce uvádí 100% kompatibilitu se všemi typy myší.
Klíčové vlastnosti
Nově navržená gumová základně poskytne zvýšenou stabilitu na každém povrchu. Tato podložka je kompatibilní se všemi typy myší. Rozměry podložky jsou 480 x 400 x 3,5 mm.

Výrobce Zowie
Herní Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ZOWIE G-SR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Redukce, přepínače klávesnice nebo Přelepky na klávesnici, Klávesnice, Myši.