HLEDEJCENY.cz

ZOWIE G-SR - porovnání cen

ZOWIE G-SR

Cena od 799 Kč do 999 Kč

Podložka pod myš ZOWIE G-SR
Všichni zkušení hráči, kteří se pohybují v herním světě, zajisté ocení speciální herní podložku ZOWIE G-SR, která poskytne hráčům snadný a svižný pohyb myši po podložce a nebývalý komfort.

Ploché provedení
U původních podložek vyrobených z přírodního kaučuku bylo nesmírně těžké a né-li téměř nemožné dosáhnout plochého povrchu. Tímto problémem se zabývali inženýři společnosti ZOWIE, který nakonec přišli s novou bází tohoto materiálu. Díky tomu lze docílit 100% plochosti podložky.
Vysoká stabilita
Ploché provedení zajistí, že se budete cítit daleko pohodlněji při hraní nebo delší práci a zároveň byla zajištěna ještě větší přilnavost k pracovním deskám stolů. Podložka, tak nebude klouzat po pracovní desce stolu a zvýše se tím vaše přesnost v napínavých internetových bitvách.

Vysoká kompatibilita
Kvalitní provedení podložky je vidět i na vysoké kompatibilitě v portfoliu pracovních i herních myší. Ať už vlastníte optickou myš nebo myš vybavenou laserovým snímačem, můžete být klidní, protože výrobce uvádí 100% kompatibilitu se všemi typy myší.
Klíčové vlastnosti
Nově navržená gumová základně poskytne zvýšenou stabilitu na každém povrchu. Tato podložka je kompatibilní se všemi typy myší. Rozměry podložky jsou 480 x 400 x 3,5 mm.

 

Všechny obchody


© 2020 HLEDEJCENY.cz